Szukasz pracy? Zadzwoń: 071 75 88 150 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Kontakt

ADRES NASZEJ SIEDZIBY:

GRUPA VERITAS Sp. z o.o.

ul. Jeździecka 10a
53-032 Wrocław

tel.: 71 75 88 150

wypełnij formularz i wyjedź z nami

ODDZIAŁ W ZGORZELCU


Zgorzelec@veritas-opieka.pl

tel.: 75 612 40 05
tel.: 534 269 240

ul. Daszyńskiego 72
59-900 Zgorzelec

ODDZIAŁ W OPOLU


Opole@veritas-opieka.pl

tel.: 537 982 350

ul. Oleska 7
45-042 Opole

ODDZIAŁ W ŁODZI


Lodz@veritas-opieka.pl

tel.: 530 584 653

ul. Łagiewnicka 54/56
91-463 Łódź

ODDZIAŁ W LUBLINIE


Lublin@veritas-opieka.pl

tel.: 537 982 671

ul. Głęboka 11
20-410 Lublin

ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU


Białystok@veritas-opieka.pl

tel.: 533 871 588


ul. Cieszyńska 3A lok 601

ODDZIAŁ W KIELCACH


Kielce@veritas-opieka.pl

tel.: 533 871 588

ul. Paderewskiego 31, lok 301
25-004 Kielce

ODDZIAŁ W ZIELONEJ GÓRZE


ZielonaGora@veritas-opieka.pl

tel.: 534 066 199
tel.: 68 410 40 63

ul. St. Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

ODDZIAŁ W RYBNIKU


Rybnik@veritas-opieka.pl

tel.: 530 177 037

ul. Skłodowskiej 7 lok 203
44-200 Rybnik

ODDZIAŁ W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM


Stargard@veritas-opieka.pl

tel.: 530 763 141

ul. Wyszyńskiego 9/3
73-110 Stargard Szczeciński

ODDZIAŁ W OLSZTYNIE


Olsztyn@veritas-opieka.pl

tel.: 530 751 997

ul. Kościuszki 13
10-501 Olsztyn

ODDZIAŁ W TORUNIU


Torun@veritas-opieka.pl

tel.: 733 565 465
tel.: 535 228 047

ul. Rejtana 2-4,
87-100 Toruń

Oddział Giżycko


gizycko@veritas-opieka.pl

tel.: 664 320 488
ul Kętrzyńskiego 12 lok 24 (CH Dominik)

Giżycko

Oddział Szczecin


szczecin@veritas-opieka.pl

tel.: 536 725 261
Szczecin

ul. Wyszyńskiego 9/3 lok 7a

Oddział Rzeszów


rzeszow@veritas-opieka.pl

tel.: 537 982 871

ul. 3go Maja 32 ,
35-030 Rzeszów

Oddział Tarnów


tarnow@veritas-opieka.pl

tel.: 570 535 427

ul. Bema 5 ,
33-100 Tarnów

Oddział Kłodzko


klodzko@veritas-opieka.pl

tel.: 533 405 510
Kłodzko

Oddział Radom


radom@veritas-opieka.pl

tel.: 536 881 821

Wernera 10b ,
26-601 Radom

Nasze oddziały

ODDZIAŁ W RYBNIKU

ul. M. C. Skłodowskiej 7 lok 203

Rybnik@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W KIELCACH

ul. Paderewskiego 31 lok 301

kielce@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W LUBLINIE

ul. Głęboka 11

lublin@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU

ul. Cieszyńska 3A lok 601

bialystok@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W OLSZTYNIE

ul. Kościuszki 13

olsztyn@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W ŁODZI

ul. Łagiewnicka 54/56

lodz@veritas-opieka.pl

ODDZIAŁ W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM

ul. Wyszyńskiego 9/3 lok 7a

Stargard@veritas-opieka.pl

Oddział Zielona Góra

ul. St. Wyspiańskiego 13 lok 213

zielona-gora@veritas-opieka.pl

Oddział Giżycko

ul Kętrzyńskiego 12 lok 24 (CH Dominik)

gizycko@veritas-opieka.pl

Oddział Gdańsk

ul. Jana Heweliusza 11

gdansk@veritas-opieka.pl

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne oferty
  • Całodobowe wsparcie koordynatora
  • Jasne i przejrzyste umowy
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek