Szukasz pracy? Zadzwoń: 071 75 88 150 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Poszukujemy opiekunki do osób starszych, Neu Wulmstorf

1595 euro/miesiąc Nr: 63
  • calendar Wyiazd: 21.10.2018
  • Miejsce pracy: Neu Wulmstorf
  • Długość kontraktu: 4 tygodnie na zastępstwo
  • Osoba potrzebująca opieki: kobieta

Podopieczny

Opiekunka z bardzo dobra znajomością języka niemieckiego do Pani (44at, 55kg) na wózku inwalidzkim ze stwardnieniem rozsianym.

Wymagania

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (flissend)
  • Prawo jazdy: Wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Tak

Opis

  • Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pani (44at, 55kg) na wózku inwalidzkim ze stwardnieniem rozsianym. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu. Prawo jazdy wymagane.
  • Klasa niepełnosprawności: Nie podano.
  • Obowiązki: Nie podano obowiązków.
  • Wstawianie w nocy: Brak informacji.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Brak informacji.
  • Dodatkowe informacje: Brak informacji.

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek