SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Praca dla Opiekunki osób starszych - Eckernförde

1435 euro netto/m-c Nr: 13
  • calendar Wyjazd: 12.04.2018
  • Miejsce
    pracy:
    24340 Eckernförde
  • Długość
    kontraktu:
    2 miesiące
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    kobieta

Podopieczny

Do opieki: kobieta. Podopieczna ma 76 lat, waży 55 kg, porusza się samodzielnie lub przy pomocy wózka inwalidzkiego (dłuższe dystanse, spacery). Cierpi na stwardnienie zanikowe boczne oraz inkontynencję. Ma zaburzony aparat mowy.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Poszukiwana opiekunka do pomocy przy osobie starszej. Podopieczna to pani w wieku 76 lat, o wadze 55 kg. W obrębie domu porusza się samodzielnie. Na spacerach i dłuższych dystansach potrzebuje wózka inwalidzkiego. Cierpi na stwardnienie zanikowe boczne oraz inkontynencję, szczególnie ważna jest pomoc w zachowaniu właściwej higieny. Pani ma zaburzony aparat mowy.
Obowiązki: Prowadzenie gospodarstwa domowego oraz dbanie o higienę ciała podopiecznej, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy myciu, pomoc w przemieszczaniu się (np. wstawaniu z łóżka oraz siadaniu), pomoc w codziennych czynnościach.
Wstawanie w nocy: Max 1 x noc.
Inne osoby w gospodarstwie: Nie.
Warunki mieszkaniowe: Pokój z telewizorem i internetem.
Dodatkowe informacje: Podopieczna jest karmiona przez sondę. Bardzo lubi spacerować oraz grać w różne gry.

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek