SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Praca dla Opiekunki osób starszych – Eggingen

1340 euro netto/m-c Nr: 17
  • calendar Wyjazd: 08.10.2017
  • Miejsce
    pracy:
    79805 Eggingen
  • Długość
    kontraktu:
    8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    kobieta

Podopieczny

Do opieki Pani 79 lat, 62kg, 4pg.; porusza się o rollatorku, cierpi na inkontynencję ,demencję oraz astmę, gubi orientację.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Komunikatywny (mittelle)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone
  • Referencje: Tak

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Do opieki Pani 79 lat, 62kg, 4pg.; porusza się o rollatorku, cierpi na inkontynencję ,demencję oraz astmę, gubi orientację.
Klasa niepełnosprawności: 4pg.
Obowiązki: Zakupy, gotowanie, sprzątanie, prasowanie; ubieranie/rozbieranie, kąpiel, higiena; spacery przy pomocy wózka inwalidzkiego.
Wstawanie w nocy: Około 1x /tydzień
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Dom, do dyspozycji własny pokój,tv dostępny
Dodatkowe informacje: Opiekunka z doświadczeniem i referencjami; dostępny internet, sklepy blisko

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek