Praca dla Opiekunki osób starszych - Eibelstadt

1590 euro netto/m-c Nr: 31
  • calendar Wyjazd: 19.05.2018
    pracy:
    97246 Eibelstadt
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Do opieki: Pani 89 lat, 50 kg, 4 PG, jest po udarze, jest osobą inkontynentną. Porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego.

Wymagania wobec opiekunki

  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Oferta pracy dla opiekunki osoby starszej w Niemczech, w miejscowości Eibelstadt. Podopieczna to pani w wieku 89 lat, ważąca 50 kilogramów, z 4 grupą niepełnosprawności. Seniorka jest po udarze, potrzebuje pomocy opiekunki w dbałości o higienę osobistą (cierpi na inkontynencję). Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.

Klasa niepełnosprawności: 4 PG
Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należałaby pomoc w codziennych czynnościach tj. ubieranie i rozbieranie, wsparcie w higienie ciała, zmiana pieluch, karmienie a także transfer (przemieszczanie podopiecznej z wózka na łóżko).
Wstawanie w nocy: Tak.
Inne osoby w gospodarstwie: Nie.
Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie, do dyspozycji opiekunki pokój z telewizorem, osobna łazienka.
Dodatkowe informacje: Na miejscu jest Internet oraz Flatrate.