SZUKASZ PRACY? Zadzwoń! 537 979 589 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Praca dla Opiekunki osób starszych - Gelnhausen

1245 euro netto/m-c Nr: 14
  • calendar Wyiazd: 11.05.2018
  • Miejsce pracy: 63571 Gelnhausen
  • Długość kontraktu: 2 miesiące
  • Osoba potrzebująca opieki: kobieta

Podopieczny

Do opieki: kobieta. Podopieczna ma 79 lat, waży 75 kg, jest leżąca. Cierpi na zwyrodnienie stawu biodrowego oraz inkontynencję. Została poddana operacji biodra, stąd ograniczenie mobilności.

Wymagania

  • Znajomość języka obcego: Komunikatywny (mittelle)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone
  • Referencje: Nie

Opis

  • Opis stanowiska: Poszukiwana opiekunka osoby starszej. Podopieczną jest kobieta w wieku 79 lat, ważąca 75 kg. Wymagana pomoc w przenoszeniu i transporcie. Pani została poddana operacji biodra (ma zwyrodnienie stawu biodrowego), jest więc ograniczona pod względem mobilności. Cierpi też na inkontynencję, szczególnie dużą uwagę należy więc w opiece seniora zwracać na higienę.
  • Obowiązki: Prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy myciu, higienie ciała oraz korzystaniu z toalety, pomoc w codziennych czynnościach, pomoc w przemieszczaniu się (np. wstawaniu z łóżka oraz siadaniu).
  • Wstawianie w nocy: Max 1 x noc.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Nie.
  • Warunki mieszkaniowe: Pokój z telewizorem i internetem, osobna łazienka i toaleta
  • Dodatkowe informacje: Podopieczna ma kota i psa.

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek