SZUKASZ PRACY? Zadzwoń! 537 979 589 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Praca dla Opiekunki osób starszych – Heidelberg

1515 € / miesiąc Nr: 27
  • calendar Wyiazd: 02.11.2017
  • Miejsce pracy: 69120 Heidelberg
  • Długość kontraktu: 8 tygodni
  • Osoba potrzebująca opieki: mężczyzna

Podopieczny

Do opieki Pan: 96 lat, 75kg, 2pg., porusza się o rolatorku i lasce Cierpi na choroby serca oraz słabo słyszy

Wymagania

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis

  • Opis stanowiska: Do opieki Pan: 96 lat, 75kg, 2pg., porusza się o rolatorku i lasce Cierpi na choroby serca oraz słabo słyszy
  • Klasa niepełnosprawności: 2pg.
  • Obowiązki: Prowadzenie domu oraz pomoc w codziennych podstawowych czynnościach.
  • Wstawianie w nocy: Max 1x/tydz.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Nie
  • Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie, do dyspozycji własny pokój; tv
  • Dodatkowe informacje: Opiekunka z doświadczeniem, internet,sklepy blisko, pomoc w postaci PD

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek