Szukasz pracy? Zadzwoń: 071 75 88 150 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Praca dla Opiekunki osób starszych - Kirchheim Unter Teck

1485 € / miesiąc Nr: 19
  • calendar Wyiazd: 02.05.2018
  • Miejsce pracy: 73230 Kirchheim Unter Teck
  • Długość kontraktu: 2 miesiące
  • Osoba potrzebująca opieki: kobieta

Podopieczny

Do opieki: kobieta. Podopieczna ma 88 lat, waży 65 kg, porusza się samodzielnie. Cierpi na demencję. Ma drugi stopień grupy inwalidzkiej.

Wymagania

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis

  • Opis stanowiska: Do opieki: kobieta. Podopieczna ma 88 lat, waży 65 kg, porusza się samodzielnie. Cierpi na demencję. Ma drugi stopień grupy inwalidzkiej.
  • Obowiązki: Prowadzenie gospodarstwa domowego oraz dbanie o higienę ciała podopiecznej, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy myciu, pomoc w codziennych czynnościach, towarzyszenie w wizytach u lekarza, organizowanie wolnego czasu.
  • Wstawianie w nocy: Max 1 x tydzień.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Tak - córka, która mieszka w tym samym budynku. Nie wymaga pomocy.
  • Warunki mieszkaniowe: Pokój z telewizorem, internet
  • Dodatkowe informacje: Podopieczna bardzo lubi spacerować.

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek