Szukasz pracy? Zadzwoń: 071 75 88 150 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Praca dla Opiekunki osób starszych - Neuenkirchen

1590 € / miesiąc Nr: 89
  • calendar Wyiazd: 10.02.2018
  • Miejsce pracy: 21640 Neuenkirchen
  • Długość kontraktu: 8 tygodni
  • Osoba potrzebująca opieki: mężczyzna

Podopieczny

Do opieki: Pan 86 lat, 75kg, poruszający się za pomocą rollatorka, cierpi na demencję i inkontynencję, ma nowotwór, 2pg.

Wymagania

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone
  • Referencje: Nie

Opis

  • Opis stanowiska: Do opieki: Pan 86 lat, 75kg, poruszający się za pomocą rollatorka, cierpi na demencję i inkontynencję, ma nowotwór.
  • Klasa niepełnosprawności: 2pg.
  • Obowiązki: Prowadzenie domu, pranie, sprzątanie, gotowanie, pomoc w wejściu po schodach.
  • Wstawianie w nocy: Nie.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Nie.
  • Warunki mieszkaniowe: Dom, opiekunka ma osobny pokój.
  • Dodatkowe informacje: Jest internet.

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek