Szukasz pracy? Zadzwoń: 071 75 88 150 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Praca dla Opiekunki osób starszych - Oldenburg + PREMIA ŚWIĄTECZNA

1890 € / miesiąc Nr: 53
  • calendar Wyiazd: 14.12.2017
  • Miejsce pracy: 26123 Oldenburg
  • Długość kontraktu: 3 tygodnie
  • Osoba potrzebująca opieki: mężczyzna

Podopieczny

Do opieki: Pan 89 lat, 65kg, poruszający się za pomocą rollatorka - samodzielnie potrafi przejść tylko krótkie odcinki, po wylewie, cierpi na demencję, ma problemy ze wzrokiem, 3pg.

Wymagania

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (flissend)
  • Prawo jazdy: Wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis

  • Opis stanowiska: Do opieki: Pan 89 lat, 65kg, poruszający się za pomocą rollatorka - samodzielnie potrafi przejść tylko krótkie odcinki, po wylewie, cierpi na demecję, ma problemy ze wzrokiem.
  • Klasa niepełnosprawności: 3pg.
  • Obowiązki: Prowadzenie domu, pomoc w kąpaniu, pomoc w pójściu do toalety, mobilizowanie, podawanie leków.
  • Wstawianie w nocy: Kilka razy w nocy.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Tak-żona.
  • Warunki mieszkaniowe: Dom, do dyspozycji opiekunki jest oddzielna część domu.
  • Dodatkowe informacje: Pan lubi jak opiekunka czyta mu gazety-sam ma problemy ze wzrokiem. Zapytaj o premie świąteczną!

Naszym opiekunkom oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek