Praca dla Opiekunki osób starszych – Oldenburg

450 € / tydzień Nr: 10
  • calendar Wyjazd: 02.10.2017
    pracy:
    26125 Oldenburg
    kontraktu:
    1 tydzień
    opieki:
    kobieta

Do opieki Pan 90 lat, 68 kg, 4pg.;porusza się o rolatorku lub wózku cierpi na inkontynencję, po udarze w wyniku czego ma niesprawną prawą nogę,

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Podstawowy (geringe)
  • Referencje: Tak

Opis stanowiska: Do opieki Pan 90 lat, 68 kg, 4pg.;porusza się o rolatorku lub wózku cierpi na inkontynencję, po udarze w wyniku czego ma niesprawną prawą nogę,
Klasa niepełnosprawności: 4pg.
Obowiązki: Sprzątanie, utrzymanie czystości prasowanie; higiena, przebieranie, karmienie, mobilizacja, pomoc w podstawowych czynnościach
Wstawanie w nocy: Max 1x w nocy
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Dom, do dyspozycji własny pokój
Dodatkowe informacje: Opiekunka z doświadczeniem i referencjami, dostępny internet, sklep blisko