Praca dla Opiekunki osób starszych - Ulrichstein-Helpershain

1365 euro netto/m-c Nr: 18
  • calendar Wyjazd: 07.05.2018
    pracy:
    35327 Ulrichstein-Helpershain
    kontraktu:
    2 miesiące
    opieki:
    mężczyzna

Do opieki: mężczyzna. Podopieczny ma 83 lata, waży 80 kg, porusza się samodzielnie. Doznał lekkiego wylewu.

Wymagania wobec opiekunki

Opis stanowiska: Opiekunka dla osoby starszej – podopiecznym jest pan w wieku 83 lat, ważący 80 kg. Senior doznał lekkiego wylewu, jednak porusza się w pełni samodzielnie. Potrzebuje głównie pomocy w codziennych czynnościach.
Obowiązki: Prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy myciu i higienie ciała, pomoc w korzystaniu z toalety, pomoc w codziennych czynnościach.
Wstawanie w nocy: Max 1 x tydzień.
Inne osoby w gospodarstwie: Nie.
Warunki mieszkaniowe: Pokój z telewizorem, oddzielna toaleta.
Dodatkowe informacje: Podopieczny nie ma szczególnych zainteresowań.