Z myślą o zapewnieniu Państwu jeszcze lepszej obsługi od stycznia 2020 roku firmy Veritas, Mycare24 i Pflegehelden łączą się w jedną firmę Veritas Group.
SZUKASZ PRACY? Zadzwoń! 537 979 589 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007
Informujemy, iż 24.02.2020 po godzinie 16:00 rozpoczynamy prace techniczne, przez co kontakt z naszym oddziałem we Wrocławiu będzie utrudniony. Dzięki wprowadzonym zmianom, po konsolidacji marek, od 25.02.2020 naszym głównym numerem kontaktowym z działem rekrutacji stanie się 71 75 88 150. Tym samym numer 71 72 42 660, należący wcześniej do rekrutacji Opieka Mycare24 będzie nieaktualny.

Dlaczego Veritas?

Atrakcyjne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo i dotrzymujemy złożonych obietnic – to dzięki temu zaufało nam już 2500 opiekunek osób starszych w Niemczech. Dbamy o dopasowanie ofert pracy dla opiekunek do Twoich indywidualnych potrzeb, żebyś za granicą czuła się jak w domu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zagwarantować profesjonalne wsparcie. Cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas Klienci oraz pracujące z nami Opiekunki.

Jako opiekunka osób starszych jesteś dla nas ważna

Dbamy, żebyś mogła zapewnić sobie i swoim bliskim godną przyszłość.
Nasz program lojalnościowy został stworzony z myślą o Tobie. Oferujemy sprawny system poleceń oraz szansę na zyskanie niemieckiej emerytury. Zapytaj o szczegóły rekruterów.

Organizujemy transport do i ze zlecenia przy Twoim minimalnym wkładzie – masz jedynie dobrze się spakować i dotrzeć na przystanek na czas. Zapewniamy również pomoc polskiego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie w trakcie pobytu w Niemczech. Jesteśmy otwarci i chętni do niesienia pomocy.

Dokładamy wszelkich starań, aby trzymać wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Cieszymy się, że możemy pomóc znaleźć Ci pracę.

Każdy człowiek jest inny i dlatego też kieruje się w życiu innymi drogowskazami. Chcesz zmienić swoje życie na lepsze i poprawić swoją sytuację materialną? Rozpocznij z nami współpracę, a z wyjazdu wrócisz wzbogacona o nowe doświadczenia. Ważne jest dla nas Twoje nastawienie i umiejętności oraz chęć podjęcia pracy w opiece.

Alicja Zatorska - Opiekunka