SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Dlaczego Veritas?

Atrakcyjne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo i dotrzymujemy złożonych obietnic – to dzięki temu zaufało nam już 2500 opiekunek osób starszych w Niemczech. Dbamy o dopasowanie ofert pracy dla opiekunek do Twoich indywidualnych potrzeb, żebyś za granicą czuła się jak w domu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zagwarantować profesjonalne wsparcie. Cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas Klienci oraz pracujące z nami Opiekunki.

Jako opiekunka osób starszych jesteś dla nas ważna

Dbamy, żebyś mogła zapewnić sobie i swoim bliskim godną przyszłość.
Nasz program lojalnościowy został stworzony z myślą o Tobie. Oferujemy sprawny system poleceń. Zapytaj o szczegóły rekruterów.

Organizujemy transport do i ze zlecenia przy Twoim minimalnym wkładzie – masz jedynie dobrze się spakować i dotrzeć na przystanek na czas. Zapewniamy również pomoc polskiego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie w trakcie pobytu w Niemczech. Jesteśmy otwarci i chętni do niesienia pomocy.

Dokładamy wszelkich starań, aby trzymać wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Cieszymy się, że możemy pomóc znaleźć Ci pracę.

Każdy człowiek jest inny i dlatego też kieruje się w życiu innymi drogowskazami. Chcesz zmienić swoje życie na lepsze i poprawić swoją sytuację materialną? Rozpocznij z nami współpracę, a z wyjazdu wrócisz wzbogacona o nowe doświadczenia. Ważne jest dla nas Twoje nastawienie i umiejętności oraz chęć podjęcia pracy w opiece.

Alicja Zatorska - Opiekunka