SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Prezentacja rekruterów: Gdynia

Prezentacja rekruterów: Gdynia

26 Kwi 2022

Mimo iż pogoda w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza, dziewczynom z naszego biura w Gdyni udało się wybrać dziś na plażę. Poznajcie nasze rekruterki z Pomorza:

  • Zuzanna Chmielewska – z firmą Veritas związana ponad 3 lata, obecnie jest kierownikiem gdyńskiego oddziału. Uwielbia długie, piesze wycieczki na łonie natury oraz dobre jedzenie. W każdej wolnej chwili zakłada na uszy słuchawki, z których leci muzyka oraz podcasty. Kocha zwierzęta – częścią jej rodzinki jest papuga oraz pies.
  • Aleksandra Mielewczyk- z Veritas związana ponad 1,5 roku. Lubi stawiać sobie wyzwania i do nich dążyć. Wielka pasjonatka podróży. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, oglądaniu seriali i aktywności fizycznej. Ogromną radość sprawia jej wypróbowywanie nowych, nieznanych potraw.
  • Honorata Wiśniewska – z branżą opiekuńczą związana od 5 lat, w firmie Veritas pracuje od 3 lat. Bardzo lubi pracę z ludźmi, zawsze pomoże, wesprze dobrym słowem. Uwielbia podróże – zarówno te małe, jak i te duże.
  • Klaudia Mozoluk – na stanowisku asystentki pracuje od pół roku. Pasjonatka organizowania własnych tras wycieczkowych, skupiając się na aspektach kulinarnych danego regionu. Dzień rozpoczyna i kończy od długiego spaceru ze swoim szczeniakiem. W wolnych chwilach głównie gotuje i testuje nowe przepisy wśród najbliższych.