SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Prezentacja rekruterów: Słupsk

Prezentacja rekruterów: Słupsk

15 Mar 2022

Dziś w naszym biurze w Słupsku obchodzimy PIZZA DAY! Nasi wspaniali rekruterzy postanowili sami przygotować pizzę. Co z tego wyszło? Zobaczymy w filmiku, a my spieszymy z przedstawianiem rekruterów w naszym biurze w Słupsku:

  • Agnieszka Smoniowska – głos opanowania i rozsądku, jej wieloletnie doświadczeniem w pracy z seniorami sprawia, że potrafi znaleźć radę w każdej sytuacji mogącej pojawić się na szteli, Agnieszka interesuje się psychologią, historią XX wieku, ogrodnictwem i projektowaniem wnętrz. Bardzo głośno się śmieje i wcale nam to nie przeszkadza!
  • Alicja Stenka – miłośniczka dobrej kuchni, która jak nikt potrafi sporo zjeść a przy tym nie przytyć  Alicja interesuje się również modą a pracownicy biura podziwiają jej codzienne stylówy. W biurze rozwiązuje dla nas wszystkie matematyczne zagadki a opiekunowie chwalą jej szybki czas reakcji i zaangażowanie w poszukiwaniu najlepszych zleceń.
  • Łukasz Cyrankowski – z branżą związany już kilka lat, zdobył również doświadczenie w bezpośredniej opiece nad seniorami w Polsce oraz Niemczech, w biurze w Słupsku główny logistyk, niezmącona ostoja spokoju ale i niepoprawny żartowniś nr 1, kocha gotować, jeździć rowerem i jest wielkim przyjacielem zwierzaków.
  • Arleta Wolska – świeżynka w naszej drużynie, która jest dla nas jeszcze sporą zagadką. Arleta posiada doświadczenie w pracy z seniorami. Jest typową realistką, interesuje się polityką i geografią. Lubi czytać książki a wolny czas spędza w lesie – cokolwiek by to nie znaczyło.