SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Prezentacja rekruterów: Toruń

Prezentacja rekruterów: Toruń

29 Mar 2022

Dziś pragniemy przedstawić Wam nasz wspaniały zespół z biura w Toruniu:

  • Paulina Masłowska – od miesiąca stawia pierwsze kroki w firmie Veritas jako asystentka. Po pracy czynnie działa jako wolontariusz w schronisku dla zwierząt. Sama zaadoptowała dwie kotki. Dodatkowo interesuje się elektroradiologią oraz anatomią. Literatura stanowi dla niej ważną część zainteresowań, dlatego zawsze z utęsknieniem czeka na kolejne części ulubionych powieści.
  • Anna Lück- związana z Veritas od 4 lat. Każdego dnia jest pełna energii i zapału, nigdy się nie poddaje. Jej największą pasją jest kajakarstwo, które trenuje od dzieciństwa, a od 2 lat sprawdza swoje możliwości na korcie tenisowym.
  • Katarzyna Chmielewska – od 2 lat w firmie Veritas rozwija swoje skrzydła w rekrutacji. Poza pracą nie zwalnia tempa kontynuując swoje pasje takie jak podróże małe i duże. Odkrywa lokalne zakątki jak również podbija światowe metropolie, wracając z bogactwem wrażeń i wspomnień. W domu najchętniej zaczytuje się w kolejnych nowościach wydawniczych lub pielęgnuje swoją oranżerię.
  • Milena Chojnacka – wulkan energii i kwintesencja dobrego żartu. Przygodę z firmą Veritas rozpoczęła pół roku temu. Jej energia i poczucie humoru, napawa nas codziennym optymizmem. Pasjonuje się dobrą kuchnią, książką oraz sportami zimowymi. Wolny czas spędza najchętniej na łonie natury.
  • Tomasz Jurkiewicz – z Veritas związany od 3 lat. Na co dzień ostoja spokoju i twardo stąpający po ziemi głos rozsądku toruńskiego biura. Prywatnie znawca i doskonały specjalista różnych dziedzin sportowych, fan dobrej kuchni i czarnego humoru.
  • Dorota Wiśniewska – z Veritas związana od 5 lat, zna branżę od podszewki. Nie ma problemu, którego nie mogłaby rozwiązać. Po pracy niezwykle aktywna, uwielbia rower oraz nordic walking, jednak dwie największe pasje to podróże oraz wytwarzanie naczyń ceramicznych.