SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Prezentacja rekruterów: Zielona Góra

Prezentacja rekruterów: Zielona Góra

22 Lut 2022

Przedstawiamy Wam nasze niezawodne rekruterki prosto z zielonogórskiej Palmiarni:

  • Justyna Sulikowska – absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, chętna do pomocy innym. Ponad wszystko ceni sobie wrażliwość i empatię. Swoim uśmiechem zaraża innych.
  • Renata Gawryszewska – z branżą opiekuńczą jest związana od kilku lat, a od prawie półtora roku ma przyjemność pracować w zielonogórskim biurze. Jest życiową optymistką i zawsze stara się zarażać dobrą energią. Kilka lat pracowała jako wolontariuszka bo lubi pomagać innym. W wolnej chwili poświęca się lekturze książek o samorozwoju i relaksuje przy muzyce .
  • Adriana Wachowska – ukończyła studia na kierunku Administracja Publiczna. Z firmą Veritas związana jest od ponad trzech lat. Optymistka z ogromnym poczuciem humoru. W wolnym czasie poświęca się swojej pasji, którą jest fitness.
  • Nikola Przymus- jest studentką drugiego roku Komunikacji Wizerunkowej. Kocha zwierzęta, w szczególności psy. Interesuje się modą i rozwojem duchowym. Wolne chwile stara się spędzić aktywnie, na siłowni. Asystuje przy wszelkich biurowych sprawach. To właśnie ona sprawdza czy nasi opiekunowie bezpiecznie dotarli na miejsce zlecenia i stara się pomagać w rozwiązaniu ewentualnych problemów.