SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Kursy online języka niemieckiego dla opiekunek

Kurs języka niemieckiego on-line

Mając na celu podnoszenie kwalifikacji naszych opiekunów, oferujemy Państwu naukę języka niemieckiego online. Nauka języka niemieckiego w systemie e-learning pozwala uczyć się bez wychodzenia z domu.

lekcje niemieckiego online

Zaletą kursu jest szybkie i bezstresowe przyswajanie wiedzy. Naukę rozpocząć można w dowolnym czasie. Kurs językowy online ma specjalnie przygotowany program nauczania, aby najlepiej sprostać wymaganiom przyszłych opiekunów. Zawiera słownictwo i zwroty niezbędne podczas wyjazdu do opieki nad seniorem na terenie Niemiec.

Kurs składa się z 16 lekcji zakończonych testem sprawdzającym 

Każda lekcja zawiera zapis danego słowa/zwrotu w języku polskim, niemieckim – w formie pisanej oraz fonetycznej.

Również każde słowo i zwrot posiada odsłuch audio. Po zakończeniu lekcji kursant ma jedno lub dwa ćwiczenia celem sprawdzenia wiedzy. Po uzupełnieniu ćwiczeń przechodzi do następnej lekcji – ćwiczenia rozwiązuje się do momentu udzielenia prawidłowej odpowiedzi.

Test końcowy składa się z 14 pytań i można do niego przystąpić tylko raz! Nie można wracać do pytań, wiec należy go przechodzić pytanie po pytaniu. Nie ma czasu w jakim test należy uzupełnić ale uczulcie proszę opiekunki, iż nie ma możliwości powtarzania niezdanego testu!

lekcje niemieckiego dla opiekunek

Po zakończeniu testu kursant od razu zna wynik i widzi w jakich pytaniach popełnił błąd, jakie są prawidłowe odp. Aby zdać test należy mieć 65% poprawnych odpowiedzi.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu:

tel. 71 75 88 150

e-mail:  szkolenia@grupa-veritas.pl

Zachęcamy do zgłoszenia się poprzez formularz dostępny na stronie.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi lekcjami niemieckiego dla opiekunek.