SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

O nas

13 lat

doświadczenia

23

oddziały regionalne

atrakcyjne

premie i bonusy

Jako Veritas Opieka jesteśmy obecni na polskim rynku już ponad 13 lat. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych doradców zawodowych, dla których praca w sektorze opieki nad seniorem jest misją. Dzięki swojemu zaangażowaniu codziennie możemy wspierać Was w znalezieniu wymarzonej pracy, a niemieckich seniorów – w otrzymaniu profesjonalnej opieki.

NASZYM OPIEKUNKOM OFERUJEMY

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie koordynatora

Jasne i przejrzyste umowy

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek

Bezpieczeństwo Opiekunek to dla nas priorytet

Naszym mottem jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Dbamy o naszych Opiekunów przez cały czas trwania zlecenia – od podpisania umowy aż po powrót do domu. Nasi pracownicy cenią nas za dotrzymywanie złożonych obietnic. Stawiamy na szacunek dla drugiego człowieka, zaufanie oraz wsparcie na każdym etapie pracy.

Dokładamy też wszelkich starań, aby osoby starsze mogły spędzić jesień życia we własnym domu, pod najlepszą możliwą opieką.

Wieloletnie doświadczenie połączone z profesjonalnym podejściem pozwala nam na idealne dopasowanie ofert pracy dla opiekunek w Niemczech. Nasi Opiekunowie mogą na bieżąco podnosić swoje kompetencje i czuć się coraz pewniej na swoim stanowisku.

Rodzinę Veritas tworzycie przede wszystkim Wy, czyli Opiekunowie. Jednak nie byłoby nas, gdyby nie nasi wytrwali koordynatorzy, konsultanci i wszyscy inni pracownicy. To z nimi kontaktujecie się przez telefon, spotykacie w biurach regionalnych lub wymieniacie wiadomości. Dobrze wiemy, że właśnie im zawdzięczacie pomoc w wielu trudnych sytuacjach. Staramy się więc zapewniać im rozwój w taki sposób, by mogli jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki.

Jakość, która została doceniona

O naszym szerokim doświadczeniu i profesjonalizmie świadczą przede wszystkim pozytywne opinie klientów oraz współpracowników. Zatrudniliśmy dotąd ponad 5000 zadowolonych opiekunek i opiekunów. To jednak nie wszystko. Już po raz szósty z rzędu otrzymaliśmy ogólnopolski certyfikat Firmy Godnej Zaufania.

Nasze działania są prowadzone kompleksowo. Zajmujemy się pełną organizacją wyjazdów opiekunek do pracy w Niemczech, współpracując jednocześnie z niemieckimi rodzinami i pośrednikami. Oferujemy najwyższą jakość usług i służymy pomocą naszym Opiekunkom. Specjalnie dla Was gromadzimy rzetelne, sprawdzone oferty zatrudnienia, dopasowujemy je do Waszych oczekiwań i dbamy o to, aby umowy były zawierane na korzystnych i – co najważniejsze – bezpiecznych warunkach.

Szkolenia dla Opiekunów pracujących w Niemczech

Każdego dnia dbamy o to, aby nasze Opiekunki i nasi Opiekunowie czuli się pewnie w pracy, jaką wykonują. Cenimy ich zaangażowanie w codzienne obowiązki i zdajemy sobie sprawę, jak odpowiedzialny zawód wybrali. Dlatego dajemy naszym Opiekunom wsparcie: zarówno bieżące, jak i merytoryczne. W Veritas każdy Opiekun seniora może skorzystać z darmowych lekcji niemieckiego oraz z kursów branżowych i medycznych. Wiemy, że poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych jest w opiece kluczowe. Gdy opiekun poznaje nowe sposoby działania czy metody opieki, wzrasta nie tylko jego pewność siebie, ale i komfort życia podopiecznego.

Podczas zbierania materiałów do szkoleń opieramy się na wskazówkach praktycznych, które z powodzeniem można zastosować w codziennej pracy. Tysiące przeprowadzonych rozmów z Opiekunami pomagają nam pochylić się nad towarzyszącymi Wam trudnościami, wyzwaniami czy niepokojami. Na tej podstawie staramy się tak dopasować tematykę kolejnych szkoleń, by jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby.

Opiekunowie mają zapewnioną pomoc podczas trwania zlecenia

Dobrze wiemy, że praca w niemieckiej opiece to wymagający zawód. Niemal każdego dnia przed opiekunem stoją nowe wyzwania i trudności, które trzeba przezwyciężyć. Podopieczny, jak każdy z nas, może mieć lepsze i gorsze dni. Niekiedy czuje się dobrze, jest pogodny, uśmiechnięty i chętny do współpracy. Jednak już następnego dnia może zmagać się z objawami choroby, być rozdrażniony, zmęczony, potrzebować dużo więcej uwagi. Co prawda nasi Opiekunowie uczą się wcześniej, jak postępować w takich sytuacjach. Czym innym jednak jest opanowanie teorii, a czym innym rzeczywiste zetknięcie się z problemem. Jesteśmy tego świadomi. Dlatego każdy współpracujący z nami Opiekun ma przydzielonego na stałe koordynatora, który pomoże w razie napotkania trudności. Czasami nawet dzięki prostej rozmowie można znaleźć właściwe rozwiązanie problemu.

Czym wyróżnia się Agencja Veritas? Przede wszystkim gotowością do pomocy i chęcią dzielenia się wiedzą. Chętnie rozmawiamy z naszymi Opiekunami, jesteśmy otwarci na ich sugestie. Staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki pracy, tak, by spokojnie mogli realizować się w zawodzie. Dodatkowo udostępniamy wspomniane wcześniej materiały szkoleniowe (chociażby te do nauki języka niemieckiego) zupełnie za darmo.

Co zyskuje Opiekun, współpracując z nami?

Nasza Agencja działa na polskim rynku już ponad dekadę. Przez ten czas zatrudniliśmy setki Opiekunów i Opiekunek osób starszych w Niemczech. Wiemy doskonale, że w tym zawodzie dobrze radzą sobie zarówno panie, jak i panowie. Kandydaci, którzy się do nas zgłaszają, mogą liczyć na oferty odpowiednio dopasowane do swoich oczekiwań i możliwości.

Każdy Opiekun, który nawiązuje z nami współpracę, zyskuje bezpieczeństwo; przede wszystkim finansowe. Podpisujemy z Wami w pełni legalne, zatwierdzone prawnie umowy, a wypłatę zawsze dostarczamy na czas. To kandydaci decydują, w jakiej walucie chcą mieć wypłacane wynagrodzenie: w złotówkach, czy może w euro. Każdy ma możliwość otrzymania wypłaty w walucie kraju, w którym ją zarabia.

Ostateczna decyzja o wyborze szteli w Niemczech zależy od Opiekuna. W Veritas co tydzień aktualizujemy oferty, tak, by każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie. Gwarantujemy również ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, a także emerytalne. Zapewniamy darmowy przejazd na miejsce zlecenia i z powrotem. Bezpieczeństwo opiekunów w Niemczech jest dla nas priorytetem. Dlatego decydując się na wyjazd z nami, możecie być spokojni. Jesteśmy tu dla Was!