Oferty pracy w opiece Niemcy - 1860 euro netto/m-c, 49832, Beesten

1860 euro netto/m-c Nr: HV1218
  • calendar Wyjazd: 27.02.2023
    pracy:
    Beesten
    kontraktu:
    6 tygodni
    opieki:
    kobieta

Rodzina z Beesten jest zainteresowana opiekunką z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (76 lat, 90 kg) poruszającej się przy pomocy rolatora i chorującej na demencję. Wynagrodzenie: 1860 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Podopieczna chętnie je domowe posiłki. Lubi spędzać czas w ogrodzie. Rodzina mieszka w pobliżu, odwiedzają 1-2 razy w tygodniu, zakupy robi opiekunka. Do pomocy na zleceniu jest krzesełko toaletowe i prysznicowe. Wiek opiekunki nie powinien przekraczać 60. roku życia.

Warunki mieszkalne: Dom na wsi, rower, piętro z własną łazienką do dyspozycji opiekunki, jest internet.

Wymagania wobec opiekunki

  • Prawo jazdy: Wymagane

Opis stanowiska: Rodzina z Beesten jest zainteresowana opiekunką z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (76 lat, 90 kg) poruszającej się przy pomocy rolatora i chorującej na demencję. Wynagrodzenie: 1860 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: Dom na wsi, rower, piętro z własną łazienką do dyspozycji opiekunki, jest internet.
Dodatkowe informacje: W mieszkaniu mieszka mąż podopiecznej.