Opieka nad osobami starszymi Niemcy - Senior z demencją, 56170 Bendorf-Stromberg

1980 euro netto/m-c Nr: KZ1501
  • calendar Wyjazd: 17.04.2023
    pracy:
    Bendorf-Stromberg
    kontraktu:
    około 8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1980 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 83 lata, waży 88 kg, porusza się za pomocą rolatora i choruje na demencję i inkontynencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Nie wolno palić. W mieszkaniu mieszka żona podopiecznego. Żona jest nadal w pełni sprawna fizycznie (83 lata) i nie ma przypisanego Pflegegradu (klasy niepełnosprawności). W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie z automatyczną regulacją części wezgłowia i nóg. Fizjoterapia odbywa się dwa razy w tygodniu. Zakupy robią sąsiedzi. Możliwa jest również komunikacja w języku angielskim. Małżeństwo ma dwóch synów, którzy nie mieszkają w pobliżu (koło Hamburga i koło Stuttgartu).

Warunki mieszkalne: Dom w małej miejscowości. Pokój do dyspozycji. Jest własna łazienka, Internet i TV. Sklepy daleko.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (fliessend)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1980 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 83 lata, waży 88 kg, porusza się za pomocą rolatora i choruje na demencję i inkontynencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: Dom w małej miejscowości. Pokój do dyspozycji. Jest własna łazienka, Internet i TV. Sklepy daleko.
Dodatkowe informacje: W mieszkaniu mieszka żona podopiecznego.