Opieka Niemcy oferty - osobne piętro dla opiekunki, 29320 Hermannsburg-Südheide

1770 euro netto/m-c Nr: SH1839
  • calendar Wyjazd: 13.03.2023
    pracy:
    Hermannsburg-Südheide
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Poszukujemy opiekunki do Pani (84 lata, 70 kg) poruszającej się za pomocą wózka, chorującej na problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencję oraz Parkinsona. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1770 euro netto miesięcznie.

Jedzenie dla seniorki musi być zmiksowane. Przychodzą pielęgniarki - raz dziennie podają leki, myją i ubierają pacjentkę w łóżku. Syn seniorki mieszka w gospodarstwie i pomaga przy większych zakupach po uzgodnieniu. Na mniejsze zakupy opiekunka może się wybrać rowerem. Pacjentki nie można zostawić samej w domu dłużej niż na 30 minut. Sprzątaczka przychodzi co dwa tygodnie.

Pacjentka cierpi na zaburzenia snu i problemy z inkontynencją moczową. Dostępna jest niania elektroniczna. Pacjentka korzysta z krzesełka toaletowego. W dzień seniorka nosi pieluchy, w nocy pampersy. Bieliznę i pościel należy prać codziennie. Starsza kobieta cierpi na chorobę autoimmunologiczną. Ma problemy z wyrażeniem się, czasem nie może powiedzieć, czego chce. Dlatego opiekunka musi znać niemiecki na poziomie przynajmniej dobrym, w przeciwnym razie komunikacja będzie niemożliwa. Pacjentka potrzebuje pomocy w myciu zębów. Nie trzeba gotować, jedzenie jest zamawiane. Opiekunka ma własną lodówkę i zakupy dla niej są w jej własnym zakresie.

Plan dnia: Pflegedienst przychodzi o 8.00 i budzi pacjentkę (higiena, ubieranie). 8.30 - śniadanie, 12.00 - obiad; 19.00-20.30 - Pflegedienst, czas odpoczynku. Przerwy są regulowane.

Warunki mieszkalne: dom, wioska, rower, osobne piętro z łazienką i wc, tv, internet, kot na zleceniu

Wymagania wobec opiekunki

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pani (84 lata, 70 kg) poruszającej się za pomocą wózka, chorującej na problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencję oraz Parkinsona. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1770 euro netto miesięcznie.

Klasa niepełnosprawności: 5
Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Tak
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: dom, wioska, rower, osobne piętro z łazienką i wc, tv, internet, kot na zleceniu
Dodatkowe informacje: W gospodarstwie mieszka syn podopiecznej.