Opieka Niemcy oferty pracy - 1940 euro netto/m-c, 63863 Eschau-Hobbach

1940 euro netto/m-c Nr: WÜ5756
  • calendar Wyjazd: 08.05.2023
    pracy:
    Eschau-Hobbach
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Poszukiwana opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (67 lat, 58 kg) poruszającej się samodzielnie i chorującej na demencję, Alzheimera, schorzenia układu sercowo-naczyniowego i inkontynencję. Cierpi na nadciśnienie i problemy ze wzrokiem. Wynagrodzenie: 1940 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Rodzina mieszka w pobliżu i odwiedza seniorkę raz w tygodniu. Palenie dozwolone. Prawo jazdy wymagane (Opel z manualną skrzynią biegów). Opiekunka robi zakupy. Do sklepu dojeżdża się samochodem. Raz w tygodniu opiekunka zawozi podopieczną na ergoterapię. Idealna opiekunka powinna lubić spacery, grać w gry i śpiewać.

Warunki mieszkalne: Dom w małej miejscowości. Do dyspozycji pokój z dostępem do Internetu. Łazienka jest wspólna.

Wymagania wobec opiekunki

  • Prawo jazdy: Wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone

Opis stanowiska: Poszukiwana opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (67 lat, 58 kg) poruszającej się samodzielnie i chorującej na demencję, Alzheimera, schorzenia układu sercowo-naczyniowego i inkontynencję. Cierpi na nadciśnienie i problemy ze wzrokiem. Wynagrodzenie: 1940 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Dom w małej miejscowości. Do dyspozycji pokój z dostępem do Internetu. Łazienka jest wspólna.