Opieka osób starszych Niemcy - 1870 euro netto/m-c, 85567 Grafing

1870 euro netto/m-c Nr: PH10416
  • calendar Wyjazd: 04.04.2023
    pracy:
    Grafing
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Poszukujemy opiekunki do Pani (91 lat, 55 kg) poruszającej się z pomocą wózka, chorującej na problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencję i chorobę Parkinsona. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1870 euro netto miesięcznie.

Podopieczna je śniadanie o godz. 8.00, potem toaleta, o godz. 12.00 jest obiad, po południu podwieczorek, potem syn rozdziela leki, o godz. 18.00 kolacja. W domu nie ma pralki, rzeczy zabiera rodzina do pralni, ale opiekunka pierze swoje rzeczy ręcznie. Pani sprzątaczka przychodzi na 1,5 godziny, odkurza 2 razy w tygodniu, a 2 razy w roku przychodzi ekipa sprzątająca do mycia okien. Seniorka budzi się kilka razy w nocy do toalety. Pani jest po operacji biodra, chodzi przy pomocy rolatora w domu, na dworze przy pomocy wózka inwalidzkiego.

Warunki mieszkalne: Dom, miasto, osobne piętro, osobna łazienka, internet

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (fliessend)

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pani (91 lat, 55 kg) poruszającej się z pomocą wózka, chorującej na problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencję i chorobę Parkinsona. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1870 euro netto miesięcznie.

Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Dom, miasto, osobne piętro, osobna łazienka, internet