SZUKASZ PRACY? Zadzwoń! 537 979 589 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Opieka Seniora, Niemcy, Oberndorf am Neckar (78727)

1665 euro netto/m-c Nr: 503
  • calendar Wyiazd: 03.04.2020
  • Miejsce pracy: Oberndorf am Neckar
  • Długość kontraktu: około 8 tygodni
  • Osoba potrzebująca opieki: kobieta

Podopieczny

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1665 euro netto/m-c. Kontrakt rozpoczyna się od 03.04. w Oberndorf am Neckar (78727) do Pani (83 lat, 70 kg). Podopieczna porusza się na wózku. Jest po wylewie, podłączona do cewnika, cierpi na inkontynencję.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Tak

Opis pracy dla opiekunki

  • Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1665 euro netto/m-c. Kontrakt rozpoczyna się od 03.04. w Oberndorf am Neckar (78727) do Pani (83 lat, 70 kg). Podopieczna porusza się na wózku. Jest po wylewie, podłączona do cewnika, cierpi na inkontynencję. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. W mieszkaniu mieszka mąż podopiecznej.
  • Klasa niepełnosprawności: Nie podano.
  • Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
  • Wstawianie w nocy: Brak informacji.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Mąż
  • Dodatkowe informacje: Brak informacji.

Opiekunce osoby starszej oferujemy:

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek