Opieka seniora w Niemczech, Lübeck (23568)
1885 euro netto/m-c Nr: 514- Wyjazd: 25.04.2020
-
Miejsce
pracy: Lübeck -
Długość
kontraktu: około 8 tygodni -
Osoba
potrzebująca
opieki: mężczyzna
Podopieczny
Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1885 euro netto/m-c. Kontrakt rozpoczyna się od 25.04. w Lübeck (23568) do Pana (74 lat, 83 kg). Podopieczny porusza się samodzielnie. Cierpi na Alzhaimera i demencję, ma problemy sercowo-krążeniowe.
Wymagania wobec opiekunki
- Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (flissend)
- Prawo jazdy: Wymagane
- Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
- Referencje: Tak
Opis pracy dla opiekunki
Opis stanowiska:
Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1885 euro netto/m-c. Kontrakt rozpoczyna się od 25.04. w Lübeck (23568) do Pana (74 lat, 83 kg). Podopieczny porusza się samodzielnie. Cierpi na Alzhaimera i demencję, ma problemy sercowo-krążeniowe. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. W mieszkaniu mieszka żona podopiecznego.
Klasa niepełnosprawności:
Nie podano.
Obowiązki:
Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
Wstawianie w nocy:
Brak informacji.
Inne osoby w gospodarstwie:
Żona
Dodatkowe informacje:
Brak informacji.
Opiekunce osoby starszej oferujemy:
- Wysokie zarobki
- Extra premie
- Zwroty kosztów podróży
- Pełne ubezpieczenie
- Sprawdzone i legalne oferty
- Całodobowe wsparcie
- Jasne i przejrzyste warunki
- Pomoc prawna
- Szkolenia zawodowe dla Opiekunek