SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Opieka w Niemczech - 64-letnia Pani, 35580 Wetzlar-Nauborn

1810 euro netto/m-c Nr: OH8350
  • calendar Wyjazd: 15.03.2023
  • Miejsce
    pracy:
    Wetzlar-Nauborn
  • Długość
    kontraktu:
    8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    kobieta

Podopieczny

Poszukujemy opiekunki do Pani (64 lata, 60 kg) poruszającej się za pomocą wózka, chorującej na inkontynencję, z założoną sondą oraz cewnikiem. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1810 euro netto miesięcznie.

Rodzina mieszka blisko, przychodzą pielęgniarki zajmować się cewnikiem. W gospodarstwie mieszka mąż podopiecznej, który zajmuje się zakupami. Do podopiecznej przychodzi Krankengimnastik (przeważnie 2 razy w tygodniu). Pani jest po udarze, w ogóle nie chodzi. Przy rolatorze pani potrafi przejść 10 metrów. Trzeba trochę asekurować, ale mąż pomaga. Dwa razy w tygodniu jest kąpiel.

Plan dnia: 7.15 - opiekunka musi być w kuchni, 7.30 - podawanie leku, 8.15 - śniadanie, 14.00 - obiad, nie ma podwieczorku, 17.45 - lek, 18.15 - kolacja, 19.00 - Pani kładzie się spać, 19.45 - opiekunka ma czas wolny dla siebie.

Warunki mieszkalne: dom, wioska, 1 pokój, osobna łazienka i wc, Internet

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pani (64 lata, 60 kg) poruszającej się za pomocą wózka, chorującej na inkontynencję, z założoną sondą oraz cewnikiem. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1810 euro netto miesięcznie.

Klasa niepełnosprawności: 5
Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: dom, wioska, 1 pokój, osobna łazienka i wc, Internet
Dodatkowe informacje: W gospodarstwie mieszka mąż podopiecznej.

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek