Opieka w Niemczech - 81-letnia seniorka, 42553 Velbert

1780 euro netto/m-c Nr: WP1376
  • calendar Wyjazd: 19.04.2023
    pracy:
    Velbert
    kontraktu:
    około 8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1780 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 81 lat, waży 65 kg, porusza się samodzielnie i choruje na problemy sercowo-krążeniowe. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

W tym samym domu, ale w osobnym mieszkaniu mieszka córka podopiecznej. Opiekunka robi zakupy. Seniorka spokojna, miła. Preferowana opiekunka, nie opiekun, między 40. a 60. rokiem życia. Można palić na zewnątrz. Prawo jazdy wymagane.

Plan dnia: ok. 7.00 - pobudka, 7.30 - śniadanie, potem poranna toaleta, 12.00 - obiad, 13.00-15.00 - przerwa dla opiekunki, 15.00 - kawa, później oglądanie TV, po 16.00 - pani idzie się położyć, 18.00 - kolacja, o 19.00 pani już idzie do siebie, ogląda wiadomości i zasypia.

Warunki mieszkalne: Mieszkanie w małej miejscowości. Dom wielorodzinny. Do dyspozycji pokój z własną łazienka z Internetem.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (fliessend)
  • Prawo jazdy: Wymagane

Opis stanowiska: Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1780 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 81 lat, waży 65 kg, porusza się samodzielnie i choruje na problemy sercowo-krążeniowe. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie w małej miejscowości. Dom wielorodzinny. Do dyspozycji pokój z własną łazienka z Internetem.
Dodatkowe informacje: W tym samym domu, ale w osobnym mieszkaniu mieszka córka podopiecznej.