Opieka w Niemczech - 84-letnia seniorka, 53111 Bonn

1780 euro netto/m-c Nr: KÖ6104
  • calendar Wyjazd: 31.03.2023
    pracy:
    Bonn
    kontraktu:
    około 8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1780 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 84 lata, waży 65 kg, porusza się samodzielnie i choruje na demencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Opiekunka robi zakupy. Podopieczna jest osobą palącą. Raz w tygodniu przychodzą pielęgniarki, by wydzielać leki. Rodzina raczej nie odwiedza, ale czasem ktoś może zadzwonić. Noce są spokojne. Pacjentka nie powinna zostawać sama, jeśli opiekunka potrzebuje na chwilę ją opuścić, zawsze musi o tym kogoś powiadomić. Trzeba zwracać uwagę na odpowiednie nawodnienie seniorki.

Plan dnia: pobudka o 8.00-9.00 rano; śniadanie seniorka jada skromne; obiad o 13:00, najlepiej zupa, potem kawa i ciasto, potem opiekunka ma ok. 2 godzin przerwy, kolacja o 19:00, do łóżka seniorka idzie o 22:00-23:00.

Warunki mieszkalne: Mieszkanie w mieście, sklepy są blisko, do dyspozycji pokój, łazienka jest wspólna, jest TV i internet

Wymagania wobec opiekunki

Opis stanowiska: Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1780 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 84 lata, waży 65 kg, porusza się samodzielnie i choruje na demencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie w mieście, sklepy są blisko, do dyspozycji pokój, łazienka jest wspólna, jest TV i internet