Opiekunka Niemcy - 75-letni senior, 24539 Neumünster

1830 euro netto/m-c Nr: OS7382
  • calendar Wyjazd: 30.05.2023
    pracy:
    Neumünster
    kontraktu:
    ok. 8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Poszukujemy opiekunki do Pana (75 lat, 85 kg) poruszającego się przy pomocy rolatora i chorującego na inkontynencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomóc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1830 euro netto miesięcznie.

Córka nie odwiedza seniora, syn przychodzi tylko wieczorami na chwilę. Na zleceniu jest samochód, Tiguan Suv z automatyczną skrzynią biegów. Do sklepu jest ok. 1 km. Jest dostępny rower. Podopieczny ma protezę zamiast nogi. Sprzątaczka przychodzi raz w tygodniu. Zakupy robi się wyłącznie w sklepach z najwyższych półek. Podopieczny jest dość samodzielny: sam się kąpie, sam się ubiera i rozbiera. Raz w tygodniu myje mu się głowę. Nie ma demencji. Odwiedza żonę w domu opieki 2-3 razy w tygodniu. W ciągu dnia ogląda TV, siedzi na internecie, dzwoni po klientach ze swojej firmy. Zakupy robi opiekunka.

Plan dnia: 8.00 - śniadanie, 9.30 - toaleta poranna, potem leżenie w łóżku, 14.00 - brunch, potem ćwiczenia, 18.30 - 19.00 - obiadokolacja, 20.00 - ściąganie protezy, podopieczny kładzie się spać.

Warunki mieszkalne: Opiekunka ma cały apartament do dyspozycji w piwnicy. Dom jest zadbany i nowoczesny.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (fliessend)
  • Prawo jazdy: Wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pana (75 lat, 85 kg) poruszającego się przy pomocy rolatora i chorującego na inkontynencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomóc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1830 euro netto miesięcznie.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Opiekunka ma cały apartament do dyspozycji w piwnicy. Dom jest zadbany i nowoczesny.