Opiekunki Niemcy - 1820 euro netto/m-c, 67482 Böbingen

1820 euro netto/m-c Nr: PF9329
  • calendar Wyjazd: 30.03.2023
    pracy:
    Böbingen
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Rodzina z Böbingen jest zainteresowana opiekunką z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pana (88 lat, 77 kg) leżącego i chorującego na cukrzycę, Alzhaimera i problemy sercowo-krążeniowe. Wynagrodzenie: 1820 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Rodzina mieszka blisko i robi zakupy. Syn seniora odwiedza go raz na dwa tygodnie, córki dwa razy w tygodniu. Do najbliższego sklepu jest ok. 9 km. Pracownicy z Krankengimnastik przychodzi 2 razy w tygodniu (poniedziałki i środy). Trzeba wstawać do podopiecznego 4 razy w nocy, żeby pomóc mu skorzystać z WC. Seniorowi trzeba pomóc wstawać. Jest małomówny i spokojny. Nie trzeba go karmić.
Plan dnia: godz. 6.00 - opiekunka wstaje, 6.45 - wizyta Pflegedienst, 7.00 - śniadanie, 11.15 - ponowna wizyta Pflegedienst, potem obiad, 15.00 - podwieczorek, 17.15 - kolejna wizyta PD, 17.30 - kolacja, 19.00 - toaleta wieczorna, potem pan udaje się na spoczynek. Pacjent mało ogląda telewizji, lubi ciszę. Na zleceniu jest dobra atmosfera, nie ma stresu, do niczego rodzina się nie wtrąca.

Warunki mieszkalne: dawne gospodarstwo rolne na wsi, osobny pokój, osobna łazienka, TV, internet, rower

Wymagania wobec opiekunki

  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Rodzina z Böbingen jest zainteresowana opiekunką z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pana (88 lat, 77 kg) leżącego i chorującego na cukrzycę, Alzhaimera i problemy sercowo-krążeniowe. Wynagrodzenie: 1820 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Tak
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: dawne gospodarstwo rolne na wsi, osobny pokój, osobna łazienka, TV, internet, rower