Opiekunki Niemcy - pokój z własną łazienką, 89537 Giengen

1740 euro netto/m-c Nr: HE7829
  • calendar Wyjazd: 05.06.2023
    pracy:
    Giengen
    kontraktu:
    ok. 8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Poszukujemy opiekunki do Pana (82 lata, 100 kg) poruszającego się przy pomocy rolatora i chorującego na schorzenia układu sercowo-naczyniowego, demencję oraz nietolerancję laktozy. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomóc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1740 euro netto miesięcznie.

Rodzina mieszka w pobliżu i odwiedza seniora każdego dnia. Syn pomaga w większych zakupach. Senior miewa zachwiania równowagi - trzeba go asekurować. Opiekunka wstaje o 8.00-9.00, o 9.30-10.00 śniadanie. Podopieczny potem czyta gazety, senior dużo leży i ogląda telewizję, obiad o 14.00-15.00, potem deser, koło 19.00 kolacja. Relacje z synem pacjent ma bardzo dobre, pomaga, wspiera, jest zaangażowany, robi zakupy. Podopieczny jest ugodowy, wdzięczny, bardzo kulturalny i sympatyczny. Chodzi o rollatorze, nasi wkładki dla bezpieczeństwa, w razie upadku jest przycisk i wtedy przyjeżdża pomoc, aby go podnieść. Podopieczny sam się myje, ale trzeba go asekurować.

Warunki mieszkalne: Mieszkanie w mieście. Do dyspozycji pokój z własną łazienką i WC oraz dostępem do Internetu.

Wymagania wobec opiekunki

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pana (82 lata, 100 kg) poruszającego się przy pomocy rolatora i chorującego na schorzenia układu sercowo-naczyniowego, demencję oraz nietolerancję laktozy. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomóc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1740 euro netto miesięcznie.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Tak
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Mieszkanie w mieście. Do dyspozycji pokój z własną łazienką i WC oraz dostępem do Internetu.