Opieka seniora w Niemczech, Hermannsburg

1635 euro netto/m-c Nr: 278
  • calendar Wyjazd: 13.10.2019
    pracy:
    Hermannsburg
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1635 euro netto/m-c od 13.10. w Hermannsburg (29320) do Pani (77lat , 70kg) poruszającej się na wózku z artrozą i osteoporozą.

Wymagania wobec opiekunki

  • Referencje: Tak

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1635 euro netto/m-c od 13.10. w Hermannsburg (29320) do Pani (77lat , 70kg) poruszającej się na wózku z artrozą i osteoporozą. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. W mieszkaniu mieszka mąż podopiecznej.
Klasa niepełnosprawności: Porusza się na wózku z artrozą i osteoporozą.
Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
Wstawanie w nocy: Brak informacji.
Inne osoby w gospodarstwie: W mieszkaniu mieszka mąż podopiecznej.
Warunki mieszkaniowe: Brak informacji.
Dodatkowe informacje: Brak informacji.