SZUKASZ PRACY? Zadzwoń! 537 979 589 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Poszukujemy Opiekunki Osób Starszych, Schiltach Hinterlehengericht

1615 euro netto/m-c Nr: 277
  • calendar Wyiazd: 12.10.2019
  • Miejsce pracy: Schiltach Hinterlehengericht
  • Długość kontraktu: 8 tygodni
  • Osoba potrzebująca opieki: kobieta

Podopieczny

Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1615 euro netto/m-c od 12.10. w Schiltach Hinterlehengericht (77761) do Pani (85lat ,80kg) poruszającej się na wózku z inkontynencją.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (flissend)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Tak

Opis pracy dla opiekunki

  • Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1615 euro netto/m-c od 12.10. w Schiltach Hinterlehengericht (77761) do Pani (85lat ,80kg) poruszającej się na wózku z inkontynencją. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
  • Klasa niepełnosprawności: Porusza się na wózku z inkontynencją.
  • Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
  • Wstawianie w nocy: Brak informacji.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Brak informacji.
  • Warunki mieszkaniowe: Brak informacji.
  • Dodatkowe informacje: Brak informacji.

Opiekunce osoby starszej oferujemy:

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek