SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Praca dla opiekunek w Niemczech - 1860 euro netto/m-c, 24960, Glücksburg

1860 euro netto/m-c Nr: OS7593
  • calendar Wyjazd: 19.02.2023
  • Miejsce
    pracy:
    Glücksburg
  • Długość
    kontraktu:
    ok. 8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    mężczyzna

Podopieczny

Oferta pracy dla opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego za 1860 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 72 lata, waży 60 kg, jest leżący, choruje na inkontynencję i demencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Rodzina mieszka w pobliżu i odwiedza podopiecznego 2-3 razy w tygodniu. W mieszkaniu mieszka żona podopiecznego, ale nie wymaga opieki. Zakupy może robić też rodzina.
Na plan dnia seniora składa się pobudka około 7:30, obiad o godzinie 12.00, w godzinach 13.00-15.00 przerwa dla opiekunki. Ok. godz. 18:00 senior jada kolację, a o 21:00 wybiera się na spoczynek. Podopieczny lubi oglądać telewizję, czytać gazetę i domową kuchnię, ale nie przepada za sałatą i owocami. Sporadycznie może się zdarzyć potrzebna interwencja w nocy.

Sklepy znajdują się blisko, ok. 1 km od mieszkania. Senior potrzebuje uwagi i motywacji. Opiekunka powinna gotować posiłki również dla żony chorego, aczkolwiek może ona też pomagać. Od opiekunki oczekuje się doświadczenia w obejściu z pacjentami z demencją, powinna być spokojna i cierpliwa.

Warunki mieszkalne: mieszkanie znajduje się w wiosce. Własny pokój z tv, internet, blisko sklepy, rower.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Komunikatywny (mittelle)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Oferta pracy dla opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego za 1860 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 72 lata, waży 60 kg, jest leżący, choruje na inkontynencję i demencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: mieszkanie znajduje się w wiosce. Własny pokój z tv, internet, blisko sklepy, rower
Dodatkowe informacje: W mieszkaniu mieszka żona podopiecznego.

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek