Praca dla Opiekunki osób starszych - Geisingen + PREMIA ŚWIĄTECZNA

1615 euro netto/m-c Nr: 52
  • calendar Wyjazd: 09.12.2017
    pracy:
    78187 Geisingen
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Do opieki: Pani 79 lat, 95kg, poruszająca się na wózku, po 3 wylewach, cierpi na demencję oraz inkontynencję, 4pg.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (flissend)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Do opieki: Pani 79 lat, 95kg, poruszająca się na wózku, po 3 wylewach, cierpi na demencję oraz inkontynencję.
Klasa niepełnosprawności: 4pg.
Obowiązki: Prowadzenie domu oraz pomoc w podstawowych codziennych czynnościach: ubieranie/rozbieranie, higiena, pomoc w toalecie, w kąpaniu, w jedzeniu.
Wstawanie w nocy: Max 1x / noc.
Inne osoby w gospodarstwie: Nie.
Warunki mieszkaniowe: Dom, do dyspozycji własny pokój z osobną łazienką i ubikacją, telewizor do dyspozycji.
Dodatkowe informacje: Lift do dyspozycji, trzeba pomóc przy transferze. Zapytaj o premie świąteczną!