SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Praca dla Opiekunki osób starszych - Hanau + PREMIA

1340 euro netto/m-c Nr: 62
  • calendar Wyjazd: 15.12.2017
  • Miejsce
    pracy:
    63452 Hanau
  • Długość
    kontraktu:
    8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    mężczyzna

Podopieczny

Do opieki: Pani 73 lata, 70kg, leżący, mający raka, cierpiący na inkontynencję, z cewnikiem.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Komunikatywny (mittelle)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Do opieki: Pani 73 lata, 70kg, leżący, mający raka, cierpiący na inkontynencję, z cewnikiem.
Obowiązki: Prowadzenie domu oraz pomoc w podstawowych codziennych czynnościach: ubieranie/rozbieranie, higiena.
Wstawanie w nocy: Nie.
Inne osoby w gospodarstwie: Tak - żona.
Warunki mieszkaniowe: Dom, do dyspozycji własny pokój z telewizorem.
Dodatkowe informacje: Opiekunka ma dostęp do internetu, jest możliwość wykonywania połączeń do Polski. Sklepy w pobliżu, w domu jest też kot. Przychodzi Pflegedienst-zmienia cewnik Zapytaj o premie świąteczną!

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek