Praca dla Opiekunki osób starszych - Oldenburg + PREMIA ŚWIĄTECZNA

1890 euro netto/m-c Nr: 53
  • calendar Wyjazd: 14.12.2017
    pracy:
    26123 Oldenburg
    kontraktu:
    3 tygodnie
    opieki:
    mężczyzna

Do opieki: Pan 89 lat, 65kg, poruszający się za pomocą rollatorka - samodzielnie potrafi przejść tylko krótkie odcinki, po wylewie, cierpi na demencję, ma problemy ze wzrokiem, 3pg.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (flissend)
  • Prawo jazdy: Wymagane

Opis stanowiska: Do opieki: Pan 89 lat, 65kg, poruszający się za pomocą rollatorka - samodzielnie potrafi przejść tylko krótkie odcinki, po wylewie, cierpi na demecję, ma problemy ze wzrokiem.
Klasa niepełnosprawności: 3pg.
Obowiązki: Prowadzenie domu, pomoc w kąpaniu, pomoc w pójściu do toalety, mobilizowanie, podawanie leków.
Wstawanie w nocy: Kilka razy w nocy.
Inne osoby w gospodarstwie: Tak-żona.
Warunki mieszkaniowe: Dom, do dyspozycji opiekunki jest oddzielna część domu.
Dodatkowe informacje: Pan lubi jak opiekunka czyta mu gazety-sam ma problemy ze wzrokiem. Zapytaj o premie świąteczną!