Praca dla Opiekunki osób starszych - Osnabrück

1635 euro netto/m-c Nr: 11
  • calendar Wyjazd: 04.04.2018
    pracy:
    49086 Osnabrück
    kontraktu:
    2 miesiące
    opieki:
    kobieta

Do opieki: kobieta. Podopieczna ma 88 lat, waży 85 kg, porusza się samodzielnie lub za pomocą rolatora. Cierpi na cukrzycę, choroby układu sercowo-krążeniowego oraz inkontynencję.

Wymagania wobec opiekunki

  • Prawo jazdy: Wymagane

Opis stanowiska: Praca dla opiekunki osoby starszej. Podopieczną jest starsza pani w wieku 88 lat, ważąca 85 kg. Poruszać się może samodzielnie, choć czasem korzysta też z pomocy rollatora. Pani ma cukrzycę, inkontynencję, cierpi też na choroby układu sercowo – krążeniowego. W opiece nad panią czynnie pomaga jej mąż oraz córka.
Obowiązki: Pomoc w codziennych czynnościach, pomaganie w czynnościach związanych z higieną, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w przemieszczaniu się (np. wstawaniu z łóżka oraz siadaniu).
Wstawanie w nocy: Do 2-3 razy w nocy.
Inne osoby w gospodarstwie: Tak- partner (73 lata), nie wymaga opieki.
Warunki mieszkaniowe: Pokój, osobna kuchnia,internet.
Dodatkowe informacje: Partner pomaga w opiece nad pacjentką. Przejmuje kwestie związane z dozowaniem leków. Podopieczna lubi spacerować. Na dłuższe dystanse do dyspozycji jest również wózek inwalidzki. W pobliskiej miejscowości mieszka córka podopiecznej, która również pomaga w opiece nad swoją matką.