Praca jako opiekunka w Niemczech - 35606, Solms

1760 euro netto/m-c Nr: OH9532
  • calendar Wyjazd: 16.02.2023
    pracy:
    Solms
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Poszukujemy opiekunki do Pana (73 lat, 90 kg) poruszającego się samodzielnie i chorującego na cukrzycę, ma założony cewnik. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1760 euro netto miesięcznie.

Senior musi być prowadzony za rękę, ponieważ jest całkowicie niewidomy. Potrzebuje pomocy we wszystkim. Jest bardzo wysoki, nosi też buty ortopedyczne. Podopieczny ma założony cewnik nadłonowy. Partnerka pacjenta mieszka w domu.

Warunki mieszkalne: własna strefa z osobną łazienką i WC. Dom znajduje się na wsi. Do dyspozycji opiekunki jest całe osobne piętro. Jest internet. Zakupy robi rodzina. Można palić na zewnątrz.

Wymagania wobec opiekunki

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pana (73 lat, 90 kg) poruszającego się samodzielnie i chorującego na cukrzycę, ma założony cewnik. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1760 euro netto miesięcznie.

Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: własna strefa z osobną łazienką i WC. Dom znajduje się na wsi. Do dyspozycji opiekunki jest całe osobne piętro. Jest internet.
Dodatkowe informacje: W gospodarstwie mieszka partnerka podopiecznego.