SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

PRACA: OPIEKA NAD SENIOREM W NIEMCZECH, za 1910 euro netto/m-c, Niedernhall (74676)

1910 euro netto/m-c Nr: HO8287
  • calendar Wyjazd: 18.07.2022
  • Miejsce
    pracy:
    Niedernhall
  • Długość
    kontraktu:
    8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    kobieta

Podopieczny

Poszukujemy opiekunki do Pani (81 lat, 67 kg) poruszającej się na wózku, chorującej na demencję, inkontynecję, Parkinsona oraz na przewlekły ból. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1910 euro netto miesięcznie.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pana do Pani (81 lat, 67 kg) poruszającej się na wózku, chorującej na demencję, inkontynecję, Parkinsona oraz na przewlekły ból. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1910 euro netto miesięcznie.
Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Dodatkowe informacje: W domu mieszka mąż podopiecznej.

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek