SZUKASZ PRACY? Zadzwoń! 537 979 589 Telefon alarmowy dla opiekunek za granicą. Czynny 24h. - 535 228 007

Poszukujemy Opiekunki Osób Starszych, Niemcy, Malsch (76316)

1915 euro netto/m-c Nr: 472
  • calendar Wyjazd: 28.02.2020
  • Miejsce pracy: Malsch
  • Długość kontraktu: około 8 tygodni
  • Osoba potrzebująca opieki: mężczyzna

Podopieczny

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1915 euro netto/m-c. Kontrakt rozpoczyna się od 28.02 w Malsch (76316) do Pana (78 lat, 63 kg) poruszającego się za pomocą rolatora. Podopieczny cierpi na demencję oraz inkontynencję, choruje na Parkinsona.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Tak

Opis pracy dla opiekunki

  • Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pana (78 lat, 63 kg) poruszającego się za pomocą rolatora. Podopieczny cierpi na demencję oraz inkontynencję, choruje na Parkinsona. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. W mieszkaniu mieszka żona podopiecznego.
  • Klasa niepełnosprawności: Nie podano.
  • Obowiązki: Prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
  • Inne osoby w gospodarstwie: Żona
  • Dodatkowe informacje: Brak informacji.

Opiekunce osoby starszej oferujemy:

  • Wysokie zarobki
  • Extra premie
  • Zwroty kosztów podróży
  • Pełne ubezpieczenie
  • Sprawdzone i legalne
  • Całodobowe wsparcie
  • Jasne i przejrzyste
  • Pomoc prawna
  • Szkolenia zawodowe dla Opiekunek