SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Praca opiekunka Niemcy - 1740 euro netto/m-c, 49661 Cloppenburg

1740 euro netto/m-c Nr: CP8703
  • calendar Wyjazd: 02.04.2023
  • Miejsce
    pracy:
    Cloppenburg
  • Długość
    kontraktu:
    8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    kobieta

Podopieczny

Rodzina z Cloppenburg jest zainteresowana opiekunką z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (85 lat, 49 kg) poruszającej się z pomocą rolatorka, chorującej na problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencję i chorobę Parkinsona. Wynagrodzenie: 1740 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Prawo jazdy wymagane. Nie wolno palić. Ciśnienie krwi pacjentki ma duże wahania, więc może się zdarzyć, że pacjentka zasłabnie, gdy jej ciśnienie będzie bardzo niskie. Opiekunka na miejscu otrzymuje pismo od rodziny, że nie powinna w takim przypadku wzywać pomocy (lekarza pogotowia).

Warunki mieszkalne: dom, miasto, 1 pokój, osobna łazienka i wc, internet

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Rodzina z Cloppenburg jest zainteresowana opiekunką z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (85 lat, 49 kg) poruszającej się z pomocą rolatorka, chorującej na problemy sercowo-krążeniowe, inkontynencję i chorobę Parkinsona. Wynagrodzenie: 1740 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Klasa niepełnosprawności: 3
Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: dom, miasto, 1 pokój, osobna łazienka i wc, internet

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek