Praca opiekunka Niemcy - 1810 euro netto/m-c, 49577 Ankum

1810 euro netto/m-c Nr: CP8624
  • calendar Wyjazd: 05.04.2023
    pracy:
    Ankum
    kontraktu:
    8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Rodzina z Ankum jest zainteresowana opiekunką z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (94 lata, 70 kg) poruszającej się samodzielnie, chorującej na osteoporozę. Wynagrodzenie: 1810 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

W gospodarstwie mieszka mąż podopiecznej. Nie wolno palić. Seniorka ma klasę niepełnosprawności (Pflegegrad) 4. Opiekunka powinna być w przedziale wiekowym od 20 do 35 lat. Miejscowość Ankum to malownicza i spokojna wioska, więc jest to okolica idealna dla osób poszukujących ciszy. Rodzina mieszka blisko.

Warunki mieszkalne: dom, wioska, 1 pokój, łazienka i wc osobne, internet

Wymagania wobec opiekunki

  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Rodzina z Ankum jest zainteresowana opiekunką z dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani (94 lata, 70 kg) poruszającej się samodzielnie, chorującej na osteoporozę. Wynagrodzenie: 1810 euro netto miesięcznie. Oczekiwane jest od opiekunki zajęcie się prowadzeniem gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Klasa niepełnosprawności: 4
Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: dom, wioska, 1 pokój, łazienka i wc osobne, internet
Dodatkowe informacje: W gospodarstwie mieszka mąż podopiecznej.