SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Praca opiekunki w Niemczech - 1910 euro netto/m-c, 78052, Villingen Schwenningen

1910 euro netto/m-c Nr: SW1159
  • calendar Wyjazd: 22.02.2023
  • Miejsce
    pracy:
    Villingen Schwenningen
  • Długość
    kontraktu:
    8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    mężczyzna

Podopieczny

Poszukujemy opiekunki do Pana (82 lata, 82 kg) poruszającego się przy pomocy rolatora, chorującego na demencję i Parkinsona. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1910 euro netto miesięcznie.

Rodzina nie mieszka w pobliżu (córka w Monachium, syn w Stuttgarcie) i odwiedza seniora od czasu do czasu, robi też zakupy. Pielęgniarki pomagają w utrzymaniu higieny seniora. Podopieczny lubi czytać i oglądać telewizję.

Plan dnia: 7:30 poranna toaleta i śniadanie, 12:00 obiad, po obiedzie przerwa, podopieczny ma wtedy drzemkę, 18:00 kolacja, o 21:00 podopieczny idzie spać.

Opiekunka powinna być zaszczepiona. Czasem trzeba seniora podnosić seniora z fotela i pomóc przy korzystaniu z toalety. W wannie jest podnośnik. Czasem w nocy trzeba wstać.

Warunki mieszkalne: domek w wiosce, internet (chociaż zasięg może być ograniczony, ale internet w telefonie poprzednich opiekunek działał), pokój z własną łazienką.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Poszukujemy opiekunki do Pana (82 lata, 82 kg) poruszającego się przy pomocy rolatora, chorującego na demencję i Parkinsona. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu. Wynagrodzenie: 1910 euro netto miesięcznie.

Obowiązki: Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
Wstawanie w nocy: Tak
Inne osoby w gospodarstwie: Tak
Warunki mieszkaniowe: domek w wiosce, internet (chociaż zasięg może być ograniczony, ale internet w telefonie poprzednich opiekunek działał), pokój z własną łazienką.
Dodatkowe informacje: W domu mieszka żona podopiecznego.

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek