Praca w Niemczech dla opiekunek - 88-letnia seniorka, 40476 Düsseldorf

1780 euro netto/m-c Nr: DD8434
  • calendar Wyjazd: 31.03.2023
    pracy:
    Düsseldorf
    kontraktu:
    ok. 8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Oferta pracy dla opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1780 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 88 lat, waży 60 kg, porusza się na wózku i choruje na inkontynencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Rodzina mieszka w pobliżu i odwiedzają dwa razy w tygodniu seniorkę. Zakupy robi opiekunka. Podopieczna powinna być mobilizowana do chodzenia przy rolatorku. W wolnym czasie pacjentka lubi czytać i oglądać telewizję. Opiekunka powinna mieć więcej niż 40 lat i nie palić papierosów. Podopieczna mieszka w trzypokojowym mieszkaniu na siódmym piętrze, w bloku jest winda. Seniorka jest po operacji i ma sztuczne biodro. Pacjentkę odwiedza fizjoterapeutka.

Warunki mieszkalne: Dom w mieście, sklepy blisko, rower na zleceniu, do dyspozycji pokój, łazienka wspólna, jest internet

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (flissend)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Oferta pracy dla opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1780 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 88 lat, waży 60 kg, porusza się na wózku i choruje na inkontynencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Dom w mieście, sklepy blisko, rower na zleceniu, do dyspozycji pokój, łazienka wspólna, jest internet