SZUKASZ PRACY? 71 75 88 130 Telefon alarmowy 24H dla opiekunek - 71 72 42 989

Praca w Niemczech jako opiekunka, Bothkamp (24250)

1720 euro netto/m-c Nr: 1024
  • calendar Wyjazd: 20.10.2021
  • Miejsce
    pracy:
    Bothkamp
  • Długość
    kontraktu:
    8 tygodni
  • Osoba
    potrzebująca
    opieki:
    kobieta

Podopieczny

Oferta pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Wynagrodzenie wynosi 1720 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 91 lat i waży 65 kg, porusza się na wózku po udarze, cierpi na demencję i inkontynencję. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Dobry (fortgeschritten)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Dozwolone (na zewnątrz)
  • Referencje: Nie

Opis pracy dla opiekunki

Opis stanowiska: Oferta pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Wynagrodzenie wynosi 1720 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 91 lat i waży 65 kg, porusza się na wózku po udarze, cierpi na demencję i inkontynencję. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.
Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie

OPIEKUNCE OSOBY STARSZEJ OFERUJEMY:

Wysokie zarobki

Extra premie

Zwroty kosztów podróży

Pełne ubezpieczenie

Sprawdzone i legalne oferty

Całodobowe wsparcie

Jasne i przejrzyste warunki

Pomoc prawna

Szkolenia zawodowe dla Opiekunek