Praca w Niemczech opieka - Seniorka z demencją, 76764 Rheinzabern

1890 euro netto/m-c Nr: PF10281
  • calendar Wyjazd: 19.04.2023
    pracy:
    Rheinzabern
    kontraktu:
    około 8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1890 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 83 lata, waży 74 kg, porusza się samodzielnie, choruje na demencję i problemy sercowo-krążeniowe. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Opiekunka robi zakupy, sklepy są blisko. Rodzina mieszka w pobliżu, odwiedza seniorkę 2-3 razy w tygodniu. Podopieczna jest w początkowej fazie demencji, cierpi też na upośledzenie słuchu, trzeba do niej bardzo wyraźnie mówić. Ogólnie posługuje się dialektem. Zakupy lekkie robi opiekunka, natomiast zakupy większe robi syn pacjentki. Seniorka przesypia całe noce. Jest bardzo samodzielna, ubiera się sama, nie potrzebuje pomocy w toalecie oraz podczas mycia. Często zapomina o wzięciu leków, więc opiekunka musi je podawać pacjentce. Opiekunka lub opiekun powinien mieć doświadczenie z osobami z demencją i więcej niż 55 lat.

Warunki mieszkalne: Dom w mieście. Do dyspozycji pokój z własną łazienką. Jest Internet. Sklepy blisko.

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (fliessend)

Opis stanowiska: Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego za 1890 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 83 lata, waży 74 kg, porusza się samodzielnie, choruje na demencję i problemy sercowo-krążeniowe. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Nie
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: Dom w mieście. Do dyspozycji pokój z własną łazienką. Jest Internet. Sklepy blisko.