Praca w opiece Niemcy - 2250 euro netto/m-c, 75239 Eisingen

2250 euro netto/m-c Nr: KA4095
  • calendar Wyjazd: 16.03.2023
    pracy:
    Eisingen
    kontraktu:
    ok. 8 tygodni
    opieki:
    mężczyzna

Oferta pracy dla opiekunki z biegłą znajomością języka niemieckiego za 2250 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 96 lat, waży 70 kg, porusza się samodzielnie, choruje na demencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Rodzina mieszka w pobliżu. Zakupy robi opiekunka. Opiekunka budzi seniora przed 9:00, wtedy szybki prysznic przed przyjściem animatorki czasu wolnego. Trzeba uważać przy braniu prysznica, aby podopieczny się nie wywrócił. Rodzina się w nic nie wtrąca, co tydzień jedynie przekazuje 200 euro na zakupy. 3 razy w tygodniu przychodzi animatorka czasu wolnego, a 2 razy w tygodniu sprzątaczka. Podopiecznego trzeba motywować do jedzenia. Senior bardzo często wstaje w nocy, nie wie jak dojść do toalety, jak z niej wrócić. Opiekunka na noc zakłada również pieluchy. Pacjent kładzie się spać około 17:00.

Warunki mieszkalne: dom, wioska, jeden pokój, rower, wspólna łazienka, internet

Wymagania wobec opiekunki

  • Znajomość języka obcego: Bardzo dobry (flissend)
  • Prawo jazdy: Nie wymagane
  • Palenie papierosów: Niedozwolone

Opis stanowiska: Oferta pracy dla opiekunki z biegłą znajomością języka niemieckiego za 2250 euro netto miesięcznie. Podopieczny ma 96 lat, waży 70 kg, porusza się samodzielnie, choruje na demencję. Obowiązki opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Klasa niepełnosprawności: 3
Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Tak
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: dom, wioska, jeden pokój, rower, wspólna łazienka, internet