Praca w opiece Niemcy - zlecenie blisko plaży, 1830 euro netto/m-c, 97529, Sulzheim

1830 euro netto/m-c Nr: WZ1877
  • calendar Wyjazd: 27.02.2023
    pracy:
    Sulzheim
    kontraktu:
    około 8 tygodni
    opieki:
    kobieta

Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1830 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 82 lata, waży 53 kg, porusza się za pomocą rolatora i choruje na inkontynencję oraz demencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Wymagane jest prawo jazdy, bo po zakupy trzeba jechać autem (mały Fiat z manualną skrzynią biegów). Rodzina nie mieszka w pobliżu, odwiedzają średnio co 2 tygodnie. Podopieczna ma jedną córkę, jest z nią w stałym kontakcie. Codziennie trzeba palić w piecu, przygotować drewno, popiół wynosić. Przychodzą pielęgniarki raz w tygpodniu i wydzielają leki. Opiekunka powinna posiadać doświadczenie w opiece z osobami z demencją. Podopieczna jest chwiejna, ma częste zawroty głowy. W razie potrzeby trzeba podopieczną asekurować. Ma amputowaną pierś, jest po nowotworze. Nocki zdarzają się raz w tygodniu - o 3.00 nad ranem podopieczna się ubiera, trzeba jej wytłumaczyć, że jeszcze jest noc oraz zaprowadzić do pokoju. Jeżeli podopieczna ma spokojniejszy dzień, to wtedy można zrobić przerwę, ale opiekunka nie powinna zostawiać jej samej.

Plan dnia: 7.30 - pobudka, poranna toaleta, 8.30 - śniadanie, 12.00 - obiad, podwieczorek - zależy od chęci podopiecznej, 17.30 - kolacja, 22.30 - pani kładzie się spać.

Warunki mieszkalne: dom jednorodzinny, opiekunka ma dla siebie osobny pokój, łazienka jest wspólna. Rower jest dostępny.

Wymagania wobec opiekunki

  • Prawo jazdy: Wymagane

Opis stanowiska: Posiadamy ofertę pracy dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego za 1830 euro netto miesięcznie. Podopieczna ma 82 lata, waży 53 kg, porusza się za pomocą rolatora i choruje na inkontynencję oraz demencję. Zadania opiekunki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu.

Klasa niepełnosprawności: 3
Obowiązki: prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc przy higienie i ubieraniu, pomoc przy wstawaniu i siadaniu
Wstawanie w nocy: Tak
Inne osoby w gospodarstwie: Nie
Warunki mieszkaniowe: dom jednorodzinny, opiekunka ma dla siebie osobny pokój, łazienka jest wspólna. Rower jest dostępny.